KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13824206
nr 1382 4206
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Blomster. Signerad, numrerad 91/360, daterad -89. Motivet: 32x19, yttermått inklusive ram: 49x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:59:10
25/2 23:11:16
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén